Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Kobiet

15 kwietnia 2011 roku rozpoczął się półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet. Gospodarzem turnieju jest Centrum Kultury Fizycznej i Klub Uczelniany AZS UP
w Poznaniu. Turniej cieszy się dużą frekwencją. W zawodach bierze udział 15 zespołów
z uczelni z północno- zachodniej Polski. Są to m.in. zawodniczki z Gdańska, Szczecina, Poznania, Torunia i Bydgoszczy.

Dzisiejszego dnia odbyły się rozgrywki w czterech grupach eliminacyjnych. Do finałowej ósemki zakwalifikowały się następujące zespoły:

· Akademia Pomorska w Słupsku

· AWF w Poznaniu

· Uniwersytet Szczeciński

· Politechnika Poznańska

· UAM Poznań

· Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

· Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

· Uniwersytet Gdański

DZIEŃ DRUGI

W drugim dniu zmagań Półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej zostały wyłonione 4 zespoły, które powalczą o najwyższe miejsca na podium i awans do Finału AMP. Są to następujące zespoły:

· Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

· Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

· AWF Poznań

· Akademia Pomorska.

Poniżej do pobrania tabele grupowe.

Wyniki drugiego dnia zawodów:

Polecamy również odwiedzenie galerii znajdującej się TUTAJ.

Poprawiony (sobota, 16 kwietnia 2011 16:12)