II rzut AMW w unihokeju

W miniony weekend odbył się II rzut Akademickich Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju. W piątek 10 czerwca, nasza męska reprezentacja, wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie, weszła do półfinału, gdzie zmierzyła się z silną reprezentacją Akademii Wychowania Fizycznego. Po zaciętej walce w finale pokonaliśmy drużynę Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Wygrana ta, dała nam silną trzecią pozycję wśród poznańskich uczelni, biorących udział w obu rzutach. Naszej silnej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W sobotę 11 czerwca, do walki w turnieju stawiła się żeńska drużyna. Choć dziewczęta grały w okrojonym składzie, dały z siebie wszystko. Ostatecznie po dwóch rzutach w klasyfikacji generalnej zajęły IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy.
dr Aleksandra Nowak
trener sekcji unihokeja

Poprawiony (środa, 15 czerwca 2011 19:18)